Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem restaurace v pěší zóně o ploše cca 360 m² s velkokapacitní zahrádkou cca 310 m²

Jakubská 125/9, Brno - Brno-město

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme pronájem prostor pro restauraci v pěší zóně nedaleko Jakubského náměstí s velkokapacitní zahrádkou.

Vnitřní prostory o ploše cca 360 m² mají velký výkladec do ulice Jakubská. Uvnitř se nachází prostory pro posezení, kuchyně a sociální zázemí, ve vnitrobloku potom velkokapacitní zahrádka o ploše cca 310 m², kde je cca 100 míst k sezení a venkovní výčep. Je možno si pronajmout i prostor v ulici přímo před restaurací a vytvořit zde další zahrádku (nájem se řeší s městem Brnem).

Prostory jsou podsklepené, přední sklep je možno využít jako sklad, zadní sklep se po nevelké investici dá využít na navýšení počtu míst k sezení či jako salonek pro soukromé akce.

Jedná se o historický dům, jehož fasáda v posledních měsících procházela rekonstrukcí. Okolí objektu je vyhledávaným místem pro návštěvníky restaurací, pivnic, barů a dalších podniků z oblasti gastronomie, proto majitel hledá nájemce z tohoto oboru.

Volné ihned.

Objekt má perfektní dostupnost hromadné dopravy, v rámci minut chůze od objektu se nachází několik zastávek (Česká, Náměstí Svobody, Moravské náměstí). Parkování je možno v parkovacích domech Domini Park, Rozmarýn či pod Janáčkovým divadlem.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby cca 2 000 Kč/měsíc + zálohy na vodu cca 5000 Kč/měsíc + přímo měřená spotřeba plynu a el. energie, cena k jednání
KategorieRestaurace
LokalitaJakubská 125/9, Brno - Brno-město
OkresBrno-město
Plocha užitná670 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhování1. květen 2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ID zakázky:00470

Kontaktovat

Ing. Tomáš Petrželka
Ing. Tomáš Petrželka
+420 605 860 221[email protected]
zvětšit mapu