Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladu o ploše 3 489 m² v Aši

Skandinávská, Aš

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné nové skladové prostory o ploše 3 489 m² umístěné v průmyslovém parku. Nejzápadnější průmyslový park se nachází v Aši pouze 3 km od německých hranic. Nabízí vysoký standard a zařízení lze přizpůsobit požadavkům klienta.

Skladová hala s administrativním a sociálním zázemím v průmyslovém parku v Aši je ideální pro skladování či lehkou výrobu. Nájemci v parku zastupují rozmanitou škálu průmyslových odvětví, včetně high-tech výroby, farmaceutického průmyslu, výrobců automobilových a železničních komponentů, jakož i místních a mezinárodních poskytovatelů logistiky.

Vybavenost:
K objektu je přivedena voda, kanalizace, plyn a elektřina s dostatečnou kapacitou. Únosnost podlah 5 t/m² je ideální pro všechny skladové regálové systémy a lehké průmyslové stroje. Všechny sklady a výrobní haly jsou vybaveny stropním sprinklerovým systémem ESFR. Prostory jsou opatřeny LED svítidly (intenzita osvětlení v prostoru skladu se na jednotlivých místech liší: uličky mezi regály - 150 lx, skladovací prostory - 200 lx, manipulační plochy u můstků - 300 lx a ve výrobní haly - 300 lx). Světlá výška skladových hal je 12 metrů. V případě potřeby je provedena odpovídající příprava na jeřáby a jeřábové dráhy. Ve výrobních halách je udržována teplota 17°C a ve skladech 12 °C. Všechny větrací vzduchotechnické jednotky jsou vybaveny rekuperací odpadního tepla s účinností přes 67%. Areál je dostupný kamionovou dopravou s neomezeným přístupem. Dostatek parkovacích stání u budovy. Možnost pronájmu dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch.

Lokalita:
Park Aš má strategickou polohu v blízkosti stávajících tras automobilového a high-tech dodavatelského řetězce a se skvělým přístupem na dálnice A93/A9/A4/A72. Park nabízí prostor od 2 000 m² s možností výstavby až 46 564 m². Nachází se blízko společností jako Audi, BMW, Volkswagen a Siemens.

K dispozici ihned. Rádi Vám založíme poptávku, provedeme průzkum trhu a zašleme aktuální veřejné i neveřejné nabídky na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby a energie dle skutečné spotřeby, včetně právního servisu
KategorieSklady
LokalitaSkandinávská, Aš
OkresCheb
Plocha užitná3.489 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaKomerční
Datum nastěhování3. leden 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00633

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu