Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladu o ploše až 4 246 m² v Žatci

Bitozeves - Bitozeves-Průmyslová zóna Triangle

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné nové skladové prostory o ploše až 4 246 m² umístěné v průmyslovém parku Žatec (budova ZA2). Nabízí vysoký standard a zařízení lze přizpůsobit požadavkům klienta.

Skladové prostory s administrativním a sociálním zázemím v průmyslovém parku v Žatci jsou vhodné pro skladování či lehkou výrobu a představují ideální místo pro výrobce v automobilovém dodavatelském řetězci a pro poskytovatele logistiky v online obchodování obsluhující český i německý trh.

Vybavenost:
K objektu je přivedena voda, kanalizace, plyn a elektřina s dostatečnou kapacitou. Únosnost podlah 5 t/m² je ideální pro všechny skladové regálové systémy a lehké průmyslové stroje. Všechny sklady a výrobní haly jsou vybaveny stropním sprinklerovým systémem ESFR. Prostory jsou opatřeny LED svítidly. Světlá výška skladových hal je 12 metrů. V případě potřeby je provedena odpovídající příprava na jeřáby a jeřábové dráhy. Ve výrobních halách je udržována teplota 17°C a ve skladech 12 °C. Všechny větrací vzduchotechnické jednotky jsou vybaveny rekuperací odpadního tepla s účinností přes 67%. Areál je dostupný kamionovou dopravou s neomezeným přístupem. Dostatek parkovacích stání u budovy. Možnost pronájmu dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch.

Lokalita:
Park Žatec je strategicky umístěn 30 km od německých hranic na silnici D7 spojující Prahu/Chomutov, v blízkosti dálnice E55/D8 (Praha/Drážďany). Tato oblast se nachází mezi třemi okresy zahrnujícími přibližně 300 000 obyvatel v okruhu 30 km.

K dispozici ihned. Rádi Vám založíme poptávku, provedeme průzkum trhu a zašleme aktuální veřejné i neveřejné nabídky na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby a energie dle skutečné spotřeby, včetně právního servisu
KategorieSklady
LokalitaBitozeves - Bitozeves-Průmyslová zóna Triangle
OkresLouny
Plocha užitná4.246 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaKomerční
Datum nastěhování3. leden 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00677

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu