Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladu o ploše 1 452 m² v Boru

Bor - Nová Hospoda

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné nové skladové prostory o ploše 1 452 m² umístěné v průmyslovém parku Bor (budova B7). Nabízí vysoký standard a zařízení lze přizpůsobit požadavkům klienta.

Skladové prostory s administrativním a sociálním zázemím v průmyslovém parku v Boru jsou vhodné pro skladování či lehkou výrobu a představují ideální místo pro výrobce v automobilovém dodavatelském řetězci a pro poskytovatele logistiky v online obchodování obsluhující český i německý trh.

Vybavenost:
K objektu je přivedena voda, kanalizace, plyn a elektřina s dostatečnou kapacitou. Únosnost podlah 5 t/m² je ideální pro všechny skladové regálové systémy a lehké průmyslové stroje. Všechny sklady a výrobní haly jsou vybaveny stropním sprinklerovým systémem ESFR. Prostory jsou opatřeny LED svítidly. Světlá výška skladových hal je 12 metrů. V případě potřeby je provedena odpovídající příprava na jeřáby a jeřábové dráhy. Ve výrobních halách je udržována teplota 17°C a ve skladech 12 °C. Všechny větrací vzduchotechnické jednotky jsou vybaveny rekuperací odpadního tepla s účinností přes 67%. Areál je dostupný kamionovou dopravou s neomezeným přístupem. Dostatek parkovacích stání u budovy. Možnost pronájmu dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch.

Lokalita:
Jeden z nejúspěšnějších obchodních parků ve střední a východní Evropě má strategickou polohu v západních Čechách, 50 km od centra Plzně, s vynikajícím napojením na dálnici a pouhých 15 km od německých hranic. Centrum Boru je vzdálené 5 km a nabízí mnoho restaurací a obchodů.

K dispozici ihned. Rádi Vám založíme poptávku, provedeme průzkum trhu a zašleme aktuální veřejné i neveřejné nabídky na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby a energie dle skutečné spotřeby, včetně právního servisu
KategorieSklady
LokalitaBor - Nová Hospoda
OkresTachov
Plocha užitná1.452 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaKomerční
Datum nastěhování3. leden 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00672

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu