Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladu o ploše 667 m² na ulici Vlárská, Brno-Slatina

Vlárská 953/22, Brno - Slatina

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné skladové prostory o ploše 667 m² umístěné ve 2.NP komerčně obchodního objektu v Brně (budova B). Areál se nachází na ulici Vlárská ve Slatině v bezprostřední blízkosti brněnského letiště a celnice Brno.

Prostory jsou zkolaudovány pro strojírenskou výrobu, vhodné také pro skladování.

Dispozice:
Celková plocha volných skladových prostor ve 2.NP činí 1 162 m² (lze rozdělit na menší jednotky, např. 280 m², 310 m² a 438 m²) + 134 m² příslušenství ke skladům.

Vybavenost:
K objektu je přivedena voda, kanalizace a elektřina s dostatečnou kapacitou. Nosnost betonové podlahy je 5 000 kg/ m². Zásobování zajišťují dva nákladní výtahy po obou stranách objektu (max. nosnost 1000 kg a 5 000 kg). Na patře se nachází vlastní sociální zázemí (sprchy, WC a kuchyňka). Areál je bez problémů dostupný kamionovou dopravou, možnost neomezeného provozu i mimo pracovní dny (vrátnice v režimu 24/7). Dostatek parkovacích stání u budovy v ceně pronájmu. Možnost pronájmu dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch. Úpravy prostorů na náklady majitele jsou po dohodě možné. Objekt je v dobrém stavebně technickém stavu.

Lokalita:
Budova se nachází v blízkosti centra města Brna s výbornou dostupností MHD (zastávka tram i bus 50 m). Výhodné dopravní napojení na dálnici D1 ve směru Praha – Ostrava – Bratislava. Poloha areálu je v bezprostřední blízkosti dálnice D1 (exit 201), celnice, železnice, 1,5 km od letiště a 7 km od centra města Brna.

K dispozici ihned.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ 15 341 Kč/měsíčně + DPH za služby + energie dle skutečné spotřeby, včetně právního servisu
KategorieSklady
LokalitaVlárská 953/22, Brno - Slatina
OkresBrno-město
Plocha užitná667 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaKomerční
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00604

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu