Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladu o ploše až 4 043 m² na ulici Trnkova, Brno-Líšeň

Trnkova, Brno

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné nové skladové prostory o ploše až 4 043 m² umístěné v nově budovaném průmyslovém parku přímo v rámci brněnského okruhu (budova ZET8). Areál se nachází na ulici Trnkova v Líšni v bezprostřední blízkosti dálnice D1 a centra Brna. Nabízí vysoký standard a zařízení lze přizpůsobit požadavkům klienta.

Dispozice:
Součástí nově budovaného parku v Líšni jsou CTBoxy - sklady o velikosti od 375 m² s administrativním a sociálním zázemím ideální pro lehkou výrobu, maloobchod, výzkum a malou logistiku. Jednotlivé boxy lze vzájemně propojovat a získat tak ideální prostor o ploše od 375 m².

Vybavenost:
Všechny haly budou implementovány do certifikačního systému BREEAM vynikající pro novostavby. Součástí parku budou také nabíjecí stanice pro elektromobily. V rámci parku bude solární energie využívána jako sekundární zdroj elektřiny za účelem pokrytí energetických potřeb jednotlivých nájemců nebo samotného parku. K objektu je přivedena voda, kanalizace, plyn a elektřina s dostatečnou kapacitou. Bezprašná podlaha má nosnost 5 t/m². Světlá výška skladových prostor je 10 m. Rozměry vjezdových vrat 4x4,5 m. Možnost neomezeného provozu i mimo pracovní dny. Dostatek parkovacích stání u budovy. Možnost pronájmu dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch.

Lokalita:
Budova se nachází v blízkosti centra města Brna s výbornou dostupností MHD (autobusová zastávka přímo v areálu). Výhodné dopravní napojení na dálnici D1 (5 km). Poloha areálu je 5 km od centra města Brna.

Volné ihned. K nastěhování bude jednotka připravena po dokončení interiéru dle požadavků klienta do 9 měsíců od podpisu nájemní smlouvy.

Rádi Vám založíme poptávku, provedeme průzkum trhu a zašleme aktuální veřejné i neveřejné nabídky na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby a energie dle skutečné spotřeby, včetně právního servisu
KategorieSklady
LokalitaTrnkova, Brno
OkresBrno-město
Plocha užitná4.043 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaKomerční
Datum nastěhování3. leden 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00609

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu