Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladu o ploše od 375 m² na ulici Trnkova, Brno-Líšeň

Trnkova, Brno

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné nové skladové prostory o ploše 375 m² umístěné v nově budovaném průmyslovém parku přímo v rámci brněnského okruhu (budova ZET6). Areál se nachází na ulici Trnkova v Brně-Líšni v bezprostřední blízkosti dálnice D1 a centra města. Nabízí vysoký standard a zařízení lze přizpůsobit požadavkům klienta.

Dispozice:
Součástí nově budovaného parku jsou CTBoxy - sklady o velikosti od cca 375 m² s administrativním a sociálním zázemím ideální pro lehkou výrobu, maloobchod, výzkum a malou logistiku. Jednotlivé boxy lze vzájemně propojovat a získat tak ideální prostor.

Vybavenost:
Všechny haly budou implementovány do certifikačního systému BREEAM vynikající pro novostavby. Součástí parku budou také nabíjecí stanice pro elektromobily. V rámci parku bude solární energie využívána jako sekundární zdroj elektřiny za účelem pokrytí energetických potřeb jednotlivých nájemců nebo samotného parku. K objektu je přivedena voda, kanalizace, plyn a elektřina s dostatečnou kapacitou. Bezprašná podlaha má nosnost 5 t/m². Světlá výška skladových prostor je 10 m. Rozměry vjezdových vrat 4x4,5 m. Možnost neomezeného provozu i mimo pracovní dny. Dostatek parkovacích stání u budovy. Možnost pronájmu dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch.

Lokalita:
Budova se nachází v blízkosti centra města Brna s výbornou dostupností MHD (autobusová zastávka přímo v areálu). Výhodné dopravní napojení na dálnici D1 (5 km). Poloha areálu je 5 km od centra města Brna.

Volné ihned. K nastěhování bude jednotka připravena po dokončení interiéru dle požadavků klienta do 9 měsíců od podpisu nájemní smlouvy.

Rádi Vám založíme poptávku, provedeme průzkum trhu a zašleme aktuální veřejné i neveřejné nabídky na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby a energie dle skutečné spotřeby, včetně právního servisu
KategorieSklady
LokalitaTrnkova, Brno
OkresBrno-město
Plocha užitná375 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaKomerční
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00610

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu