Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladu o ploše až 4 991 m² v Hradci Králové

Bratří Štefanů, Hradec Králové

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné nové skladové prostory o ploše až 4 991 m² umístěné v průmyslovém parku v Hradci Králové. Areál nabízí vysoký standard a zařízení lze přizpůsobit požadavkům klienta.

Skladová hala s administrativním a sociálním zázemím v průmyslovém parku v Hradci Králové je ideální pro skladování či lehkou výrobu.

Volné skladové prostory v budově HK2:
A: 2 953 m²
C: 2 038 m²

Vybavenost:
K objektu je přivedena voda, kanalizace, plyn a elektřina s dostatečnou kapacitou. Standardní nosnost 5 t/m² je ideální pro všechny skladové regálové systémy a lehké průmyslové stroje. Světlá výška skladových prostor je 12 m. Zapuštěná LED svítidla ve výrobních a skladových prostorách se automaticky nastavují podle intenzity denního světla. Areál je obklopen dvoumetrovým plotem. V závislosti na místních podmínkách se u vjezdu do areálu nebo do objektu nachází vrátnice. Cesty jsou zpevněné především asfaltem a parkoviště průmyslovým betonem. Areál je bez problémů dostupný kamionovou dopravou, možnost neomezeného provozu i mimo pracovní dny. Dostatek parkovacích stání u budovy. Možnost pronájmu dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch.

Lokalita:
Park Hradec Králové se nachází v srdci širšího východočeského regionu se silnou průmyslovou tradicí a téměř půl milionem obyvatel. Město Hradec Králové je regionálním centrem s mnoha univerzitami a světově proslulými podniky. Díky spojení s českým hlavním městem Prahou a Polskem a Německem je ideálním místem pro všechny typy podniků.

K dispozici ihned. Rádi Vám založíme poptávku, provedeme průzkum trhu a zašleme aktuální veřejné i neveřejné nabídky na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby a energie dle skutečné spotřeby, včetně právního servisu
KategorieSklady
LokalitaBratří Štefanů, Hradec Králové
OkresHradec Králové
Plocha užitná4.991 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaKomerční
Datum nastěhování3. leden 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00671

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu