Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladu o ploše od 4 000 m² v Praze

Kozomín

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné nové skladové prostory o ploše od 4 000 m² umístěné v průmyslovém parku Praha North. Nabízí vysoký standard a zařízení lze přizpůsobit požadavkům klienta.

Skladové prostory s administrativním a sociálním zázemím v průmyslovém parku v Praze jsou vhodné pro skladování či lehkou výrobu a představují ideální místo pro společnosti v oblasti distribuce, skladování a e-shopů. Park nabízí prostor pro budoucí rozvoj a řešení na míru, elektronickou registraci pro bezbariérový přístup, CCTV monitorovací systém a nepřetržitou ostrahu.

Vybavenost:
K objektu je přivedena voda, kanalizace, plyn a elektřina s dostatečnou kapacitou. Únosnost podlah 5 t/m² je ideální pro všechny skladové regálové systémy a lehké průmyslové stroje. Všechny sklady a výrobní haly jsou vybaveny stropním sprinklerovým systémem ESFR. Prostory jsou opatřeny LED svítidly. Světlá výška skladových hal je 12 metrů. V případě potřeby je provedena odpovídající příprava na jeřáby a jeřábové dráhy. Ve výrobních halách je udržována teplota 17°C a ve skladech 12 °C. Všechny větrací vzduchotechnické jednotky jsou vybaveny rekuperací odpadního tepla s účinností přes 67%. Areál je dostupný kamionovou dopravou s neomezeným přístupem. Dostatek parkovacích stání u budovy. Možnost pronájmu dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch.

Lokalita:
Park Prague North je strategicky umístěn u Prahy a poskytuje vynikající dálniční dostupnost do centra města a na hranice s Německem po dálnici D8, (E55) (Praha – Drážďany) a také na mezinárodní dálniční síť. Letiště Václava Havla je vzdáleno pouhých 30 minut a město Úžice nabízí kyvadlovou dopravu na letiště, která je 5 minut jízdy od parku. V Úžicích je také oceněný unikátní Resort Svět, který je od parku vzdálený 5 minut jízdy.

K dispozici ihned. Rádi Vám založíme poptávku, provedeme průzkum trhu a zašleme aktuální veřejné i neveřejné nabídky na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby a energie dle skutečné spotřeby, včetně právního servisu
KategorieSklady
LokalitaKozomín
OkresMělník
Plocha užitná4.000 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaKomerční
Datum nastěhování3. leden 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00678

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu