Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladové haly o ploše do 2 304 m² v Liberci

K Bauhausu 655, Liberec - Liberec XI-Růžodol I

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné nové skladové prostory o ploše do 2 304 m² umístěné v průmyslové zóně na severu města Liberec. Veškeré nájemní prostory je možné přizpůsobit požadavkům budoucího nájemce.

Park nabízí prostory na míru do 2 304 m². Skladové haly s administrativním a sociálním zázemím jsou ideální pro výrobní, logistické a obchodní aktivity.

Vybavenost:
K objektu je přivedena voda, kanalizace a elektřina s dostatečnou kapacitou. Únosnost podlah 7 t/m² je ideální pro všechny skladové regálové systémy a lehké průmyslové stroje. Osvětlení skladovacích prostor je zajištěno energeticky úspornými světly, jejichž intenzita osvětlení je 200 lux v regálové části a 300 lux v expediční části. Světlá výška od horní úrovně podlahy po dolní úroveň nosné konstrukce je min. 10 m. Pro příjem a výdej zboží je budova vybavena několika rampami pro zadní vykládku kamionů. Standardem jsou sekční vrata o rozměrech 3 × 3,5 m. Areál je dostupný kamionovou dopravou s neomezeným přístupem a s dostatečným počtem parkovacích stání.

Lokalita:
Park se nachází v těsné blízkosti komunikace E442 ve směru Praha–Drážďany, s výbornou dostupností z centra Liberce městskou hromadnou dopravou. V průmyslové zóně jsou vybudovány autobusové zastávky.

Volné ihned. K nastěhování bude jednotka připravena po dokončení interiéru dle požadavků klienta.

Rádi Vám založíme poptávku, provedeme průzkum trhu a zašleme aktuální veřejné i neveřejné nabídky na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby a energie dle skutečné spotřeby
KategorieSklady
LokalitaK Bauhausu 655, Liberec - Liberec XI-Růžodol I
OkresLiberec
Plocha užitná2.304 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaKomerční
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00661

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu