Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladu o ploše až 4 800 m² v Novém Jičíně

Nový Jičín

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné nové skladové prostory o ploše až 4 800 m² umístěné v průmyslovém parku Nový Jičín (budovy NJ1, NJ4, NJ5). Nabízí vysoký standard a zařízení lze přizpůsobit požadavkům klienta.

Skladové prostory s administrativním a sociálním zázemím v průmyslovém parku v Novém Jičíně jsou ideální základnou pro high-tech výrobu, testovací zařízení a automobilové dodavatelské řetězce.

Volné prostory:
NJ1: 4 800 m²
NJ4: 1 757 m²
NJ5: 1 203 m²

Vybavenost:
K objektu je přivedena voda, kanalizace, plyn a elektřina s dostatečnou kapacitou. Únosnost podlah 5 t/m² je ideální pro všechny skladové regálové systémy a lehké průmyslové stroje. Všechny sklady a výrobní haly jsou vybaveny stropním sprinklerovým systémem ESFR. Prostory jsou opatřeny LED svítidly. Světlá výška skladových hal je 12 metrů. V případě potřeby je provedena odpovídající příprava na jeřáby a jeřábové dráhy. Ve výrobních halách je udržována teplota 17°C a ve skladech 12 °C. Všechny větrací vzduchotechnické jednotky jsou vybaveny rekuperací odpadního tepla s účinností přes 67%. Areál je dostupný kamionovou dopravou s neomezeným přístupem. Dostatek parkovacích stání u budovy. Možnost pronájmu dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch.

Lokalita:
Park Nový Jičín se nachází 30 km jižně od Ostravy na silnici E642 v blízkosti mezinárodního letiště Ostrava. Park se vyznačuje velkými budovami a dostupnými pozemky pro rozšíření.

K dispozici ihned. Rádi Vám založíme poptávku, provedeme průzkum trhu a zašleme aktuální veřejné i neveřejné nabídky na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby a energie dle skutečné spotřeby, včetně právního servisu
KategorieSklady
LokalitaNový Jičín
OkresNový Jičín
Plocha užitná4.800 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaKomerční
Datum nastěhování3. leden 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00706

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu