Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladu o ploše až 6 028 m² v Pohořelicích u Brna

Vídeňská, Pohořelice

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné nové skladové prostory o ploše až 6 028 m² umístěné v průmyslovém parku v Pohořelicích u Brna (budova PO7). Areál nabízí vysoký standard a zařízení lze přizpůsobit požadavkům klienta.

Skladová hala s administrativním a sociálním zázemím v průmyslovém parku v Pohořelicích je ideální pro skladování či lehkou výrobu.

Vybavenost:
K objektu je přivedena voda, kanalizace, plyn a elektřina s dostatečnou kapacitou. Standardní nosnost 5 t/m² je ideální pro všechny skladové regálové systémy a lehké průmyslové stroje. Světlá výška skladových prostor je 12 m. Zapuštěná LED svítidla ve výrobních a skladových prostorách se automaticky nastavují podle intenzity denního světla. Cesty jsou zpevněné především asfaltem a parkoviště průmyslovým betonem. Areál je bez problémů dostupný kamionovou dopravou, možnost neomezeného provozu i mimo pracovní dny. Dostatek parkovacích stání u budovy. Možnost pronájmu dalších kancelářských či výrobních a skladovacích ploch.

Lokalita:
Park Pohořelice se nachází 25 km jižně od Brna na silnici E462 do Vídně se snadným přístupem na dálnici do Bratislavy. Park je ideální jako základna pro logistiku v zemích střední a východní Evropy a dodavatelské řetězce. Jeho blízkost k Brnu zajišťuje dostupnou kvalifikovanou pracovní sílu za nižší cenu než v Rakousku.

K dispozici od 1.10.2023. Rádi Vám založíme poptávku, provedeme průzkum trhu a zašleme aktuální veřejné i neveřejné nabídky na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby a energie dle skutečné spotřeby, včetně právního servisu
KategorieSklady
LokalitaVídeňská, Pohořelice
OkresBrno-venkov
Plocha užitná6.028 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaKomerční
Datum nastěhování1. říjen 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00705

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu