Plocha

0 m² - 0
0 Kč/měs. - 0 Kč/měs.

Pronájem skladové haly o ploše od 1 000 m² v Prostějově

Za drahou 4735, Prostějov

Nájemné

info v RK

Bez provize RK nabízíme k pronájmu vytápěné nové skladové prostory o ploše od 1000 m² umístěné v průmyslovém parku v Prostějově. Veškeré nájemní prostory je možné přizpůsobit požadavkům budoucího nájemce.

Park nabízí prostory na míru od 1 000 m² do 10 351 m². Díky strategickému umístění ve středu Moravy je ideálním místem pro vaše logistické, průmyslové či obchodní aktivity.

Vybavenost:
K objektu je přivedena voda, kanalizace a elektřina s dostatečnou kapacitou. Únosnost podlah 7 t/m² je ideální pro všechny skladové regálové systémy a lehké průmyslové stroje. Osvětlení skladovacích prostor je zajištěno energeticky úspornými světly, jejichž intenzita osvětlení je 200 lux v regálové části a 300 lux v expediční části. Světlá výška od horní úrovně podlahy po dolní úroveň nosné konstrukce je min. 10 m. Pro příjem a výdej zboží je budova vybavena několika rampami pro zadní vykládku kamionů. Standardem jsou sekční vrata o rozměrech 3 × 3,5 m. Areál je dostupný kamionovou dopravou s neomezeným přístupem a s dostatečným počtem parkovacích stání.

Lokalita:
Park se nachází ve východní části města Prostějov. V těsné blízkosti je dálnice D46 (600 m), která propojuje města Prostějov a Olomouc (20 km) a dálnice D1, která spojuje Prostějov s Brnem (65 km). Centrum Prostějova vzdáleno 5 min, autobusová zastávka i železniční stanice se nachází ve vzdálenosti 200 m.

Volné ihned. K nastěhování bude jednotka připravena po dokončení interiéru dle požadavků klienta.

Rádi Vám založíme poptávku, provedeme průzkum trhu a zašleme aktuální veřejné i neveřejné nabídky na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Celková cena:info v RK
Poznámka k ceně:+ služby a energie dle skutečné spotřeby
KategorieSklady
LokalitaZa drahou 4735, Prostějov
OkresProstějov
Plocha užitná1.000 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaKomerční
Datum nastěhování1. únor 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
klimatizace
vyhrazené parkování
vlastní kuchyňka
vlastní sociální zázemí
ID zakázky:00645

Kontaktovat

Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
Mgr. et Mgr. Dominika Prchalová
+420 605 437 123[email protected]
zvětšit mapu